تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان

محلی عمومی برای انتقال دانش برنامه نویسی

تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان

محلی عمومی برای انتقال دانش برنامه نویسی

تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان کانال رسمی تلگرام پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89

آپ پیسی نام گروه نرم افزاری ماست که قصد داریم در خدمت جامعه خود با رویکرد انتقال دانش برنامه نویسی و رفع مشکلات شما در ضمینه های برنامه نویسی باشیم ./

آخرین نظرات
نویسندگان

دانلود رایگان نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس

يكشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰ ق.ظ | افسر سایبری | ۷ نظر

دانلود رایگان نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس

نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس


بسم الله الرحمن الرحیم
معرفی نرم افزار: معرفی نرم افزار خلیج فارس کاری از تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان

مقدمه: با توجه به مسئله تامین امنیت رایانه ای در فضای شخصی و کاری گروه های نرم افزاری بسیار زیادی دست به تولید نرم افزار های امنیتی مختلفی زده اند که بیشتر این تولیدات ساخت برنامه نویسان کشور روسیه بوده است که سایر کشورها نیز با الگوبرداری از این طرح ها اقدام به توسعه آن و یا تولید مشابه می نمایند.
پشتیوانه تولید این نرم افزار در راستای  تحقیقات مقطعی درخصوص شناسایی و رفع بدافزار ها بوده است، که قریب به یقین 90% آلوده شدن رایانه ها ، بالا بودن تولید روزافزون بدافزار و درمقابل پایین بودن دانش برخورد با آن، خیلی از کاربران متاسفانه تنها با نصب یک آنتی ویروس احساس امنیت را در رایانه خود احساس میکنند درحالتی که قویترین آنتی ویروس ها حتی درحالت پس از بروزرسانی امکان خطا دارند و انتشار ویروس منوط به نبود آنتی ویروس بروی سیستم عامل رایانه نیست.
به جرات میتوانیم بگویم که نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس یکی از بهترین نرم افزار های تولید شده در سطح کنترل امنیت رایانه ای می باشد. پس از بروز رسانی نرم افزار ایرانیان نسخه 1-2-3 که قالبا درسطح ساده تری نوشته شده بودند و تقریبا از گرافیک یا UEF  کمتری برخوردار بود متوجه یکسری مشکلات ابتدایی از جمله پایین بودن سطح دسترسی کاربر و خطاهای مکرر بدلیل ناسازگاری با محیط سیستم عامل شدیم که سریعا و تقریبا پس از گذشت 1 سال نسخه جدید نرم افزار ایرانیان نسخه 4 را که از ویندوز XP تا ویندوز 10 را سازگاری کامل داشت منتشر نمودیم که بدلیل خاص بودن استفاده این نرم افزار نقاط ضعف نسخه 4 کاملا برطرف شده و هم اکنون با افتخار نسل پنجم این نرم افزار تولید ملی را بصورت کاملا رایگان در اختیار عزیزان قرار خواهیم داد.

نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس چیست؟
خوشحالیم ازینکه ابتدا تا انتهای برنامه نویسی این نرم افزار کار تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان است، که ابتدا افتخاری برای ملت ایران و سپس مردم غیور خوزستان می باشد که نرم افزاری با این ویژگی های منحصر به فرد را تقدیم هم میهنان گرامی خود کرده است.
نرم افزار خیلیج فارس یک شاهکار نرم افزاری است که در بعد تخصصی به جرات بگوییم که کاربر را در سطوح مختلف (سطح مبتدی سطح پیشرفته ) از هرگونه استفاده نرم افزار های غیره بی نیاز می نماید، شما هرگونه فعالیت در سطح تخصصی را میتوانید تنها با یک کلیک ماوس انجام دهید درحالتی که بصورت عادی این عمل ممکن است زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد.

امنیتی ازین بعد که شما دیگر نگران انتقال ویروس به رایانه خود نخواهید بود، زیرا آنقدر نرم افزار بصورت هوشمند عمل میکند که میتوانید فرق یک فایل را که ممکن است در سیستم عامل در نقش یک پوشه باشد تا شمارا فریب بدهد؛ را برای شما شناسایی نماید شما بدون هیچ دلهره ای فلش کارت مملو از ویروس را درون دستگاه خود قراردهید، هرفایلی که نیاز دارید را انتخاب کرده و انتقال بدهید، فایل ها را حذف و یا از دسترس خارج نمایید.

چرا خلیج فارس: اعتقاد داریم که نام خلیج فارس دارای یک مفهوم آرامش و امنیت است، شما با این نرم افزار قطعا احساس امنیت و آرامش خواهید داشت زیرا شمارا به بالاترین سطح فعالیت قادر خواهد ساخت.
این نرم افزار باتوجه به پیشنهاد مکرر برخی کاربران گرامی منتشر شده است و قطعا دارای یکسری خطاها و یا اشکالات نرم افزاری خواهد بود، لذا خواهشمندیم درصورتی که هنگام بکارگیری این نرم افزار با خطایی مواجه شدید، آن را سریعا اطلاع داده تا نسبت به برطرف کردن آن اقدام لازم انجام بشود.
تشریح نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس: خلیج فارس یک نرم افزار مرورگر اطلاعات ذخیره شده بروی هارددیسک است، شما میتوانید در دو سطح عادی و مدیر ازین نرم افزار استفاده نمایید.

بررسی فایل ها- حذف ، ایجاد تغییر در خاصیت فایل ها Attribute   تغییر در سطح دسترسی به فایل Security Permission امکان انتقال فایل بصورت تکی و یا تجمعی و ... عدم انتشار ویروس درصورت انتخاب آن در نرم افزار شناسایی دقیق فایل ها بصورت هوشمند

ویژگی های نرم افزاری:
1-قابلیت فعالیت در سطح مدیر (امکان دسترسی به زیر لایه های نرم افزاری)
2-امکان امن سازی سیستم عامل (دراین حالت سیستم عامل نقش خودرا موقتا به نرم افزار خلیج فارس میدهد و بازیگردان اصلی سیستم عامل، نرم افزاری تخصصی خلیج فارس خواهد بود، درواقع کاربر در حالت امن بدون هرگونه دلهره ای درامن ترین حالت ممکن از سیستم خود استفاده مینماید.
3-حالت انقال امن: یکی از موثر ترین حالت های انتقال فایل است که علاوه بر سرعت و دقت بالا، عمل انتقال فایل بصورت امن انجام میپذیر، در واقع بدون دخالت سیستم عامل نرم افزار بصورت مستقیم فایل های شمارا رونوشت میگیرد.
4-امکان انتخاب یک دیسک خوان و باز و بست کردن درب آن
5-امکان خاموش ریستارت نمودن رایانه در زمان دلخواه (دربروز رسانی بعدی)

6-هوش مصنوعی در شناسایی اتصال یک سخت افزار ذخیره اطلاعات و یا جدا سازی آن مانند فلش دیسک ها و...
7-رابط کاربری ساده
8-تغییر در خصوصیت فایل ها تنها با یک کلیک
9-گزارش لحظه ای از وصل بودن ارتباط شما به اینترنت
10-مشاهده اطلاعات مورد نیاز هارددیسک شامل برچسب آن حجم آن (دربروز رسانی بعدی اطلاعات تکیلی اضاف خواهد شد.)

11-نمایش اطلاعات درخصوص فایل انتخاب شده
12-وسعت دقت در شناسایی فایل ها
13-شما میتوانید فایل های مخفی شده را براحتی مشاهده نمایید.
14-امکان جستجو با سطح دقت بالا (دربروز رسانی بعدی اضاف خواهد شد.)
15-حالت اتصال جستجو: با انتخاب این حالت پس از اتصال هرگونه هارددیسک و یا فلش دیسک جستجوی عمقی ویروس آغاز میشود و بازخورد آن بصورت یک گزارش جهت اقدام لازم به شما ارجاع داده خواهد شد تا درصورتی که سخت افزار متصل شده دارای ویروس باشدقبل از انتشار آن را حذف خواهید نمود.(درحالت تکمیل تحقیقات دراین خصوص)
16-امکان امن نمودن رایانه با فلش دیسک : در این حالت شما میتوانید رایانه خود را از دسترس عموم خارج نموده و یک فلش میموری را بعنوان کارت شناسایی مشخص نمایید تا درصورت اتصال آن فلش سیستم شما از حالت قفل خارج بشود. (در بروز رسانی بعد اضاف خواهد شد)
17- هرپوشه ای را با نرم افزار بازنمایید : امکان اضاف شدن برنامه به Open With  (در بروز رسانی بعد اضاف خواهد شد)دانلود نرم افزارتخصصی امنیتی خلیج فارس
عنوان: دانلود نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس
حجم: 476 کیلوبایت
توضیحات: نسخه نرم افزار 8.1.1.0بروز رسانی نرم افزار 9.2.1.1

دریافت نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس نسخه جدید
عنوان: دانلود نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس
حجم: 482 کیلوبایت
توضیحات: نسخه بروز شده نرم نرم افزار تخصصی امنیتی خلیج فارس

بروز رسانی: اضاف شدن حالت اطلاع رسانی هوشمند - رفع برخی نواقص

پاسخگویی رایگان به سوالات کاربران

انتشار در واتساپ

*****

انتشار در تلگرام


/h2>

 • افسر سایبری

خلیج فارس

دانلود

نرم افزار

نظرات  (۷)

 • محدثه احمدی راد
 • سلام خدمت کارشناسان عزیز و محترم
  ای کای برای برنامه هایی که میسازید دفترچه توضیحات هم تعریف میکردید
  پاسخ:
  پاسخ کارشناس: بله چشم
  باتشکر از شما
  لطفا نرم افزار رو تکمیل کنید تا بتونیم از همه ویژگی های آن بهره ببریم.
  پاسخ:
  پاسخ کارشناس: ان شاالله
  برنامه خوبی ولی شماکه میخواستید برنامتون زبان انگلیسی باشه که دیگه چرا میگید کاربران معمولی هم میتونن ازش  استفاده کنند خوب فارسیش کنین که خیلی عالی تر میشه
  درضمن نرم افزارتون رو با آنتی ویروس Nod32 ویروس یابی کردم :) ویروسی نبود، واقعا اولش ترسیدم نصب کنم
 • مهندس جوادی
 • باعرض سلام
  ازبنده خواستید که نظر خود را درخصوص نرم افزار تولید شده خدمت شما ارائه بدهم
  هنوز نواقصی وجود دارد که اگر نسبت به برطرف نمودن آن اقدام بفرمایید، به جرات میتوانم بگویم که یک ایده فوق العاده عالی را پیاده کرده اید.
  ترجیح میدهم نواقص را بصورت خصوصی و درصورت درخواست حضرتعالی ارایه بدهم.
 • محمدجواد محمدرضایی اصل
 • سلامی گرم خدمت برادر عزیزم
  آقا گل کاشتی مومن ، یا بهتره بگم ترکوندی ،
  نرم افزارت یکسری اشکالات معمولی داره که قطعا داری برطرفشون میکنی یکی اینکه دستور CUT کار نمیکنه، دوم اینکه موقع کپی برداری سیستم بشدت هنگ میکنه که اگر این رو بطرف کنی عالی میشه.
  یدونه باشی، منتظر بروز رسانی نرم افزارت هستم.
  Salam Vaqean Narmafzar Aliy Tarahi Kardid
  Khoda qovat va ivala beshoma
  faqat to qesmat copy cardan file ha moshkel dare yabehtare begam hang mikone
  khili mokhlesim
  نرم افزار فوق العاده ای هست
  ممنونم از زحمات تیم شما

  ارسال نظر

  کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی